KIRGIZCADAN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ/TERCÜME

Kırgızca Kırgızistan’ın resmi dilidir. Kırgızistan özellikle piyasa ekonomisine geçişte liberal ekonomik reformları uygulayan bir ülke olarak dikkat çekmekte ve 200’ü aşkın Türk firmasının burada toplamda 300milyon doları aşan yatırımı bulunmaktadır. Kırgızistan Türkiye ilişkileri bu haliyle beklenenin altında olup halen bu ülkede Türk firmaları tarafından yapılabilecek oldukça fazla yatırım alanı bulunmaktadır. Ayrıca 15.yılını kutlayan Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi ile akademik ilişkiler devam etmektedir.

Kırgızca çeviri ihtiyaçlarınız Glocal Tercüme uzmanlığıyla çözümleniyor. Bırakın, Kırgızca tercüme konusunda uzman tercümanlarımız Türkçe çevirilerinizi yapsın. Kırgızcadan Türkçeye çevirilerinizi en kısa zamanda tamamlayıp yükünüzü hafifletelim.

Her alanda yazılı Kırgızcadan-Türkçe çevirilerinizi yapıyoruz. Sözlü olarak ihtiyaç duyduğunuz Kırgızca-Türkçe tercümelerinizde, Kırgızcayı anadili seviyesinde bilen tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kırgızcadan Türkçeye tercüme işini bize bırakın, siz amaçlarınıza odaklanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *