KAZAKÇADAN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ/TERCÜME

Dünyada yaklaşık 16, Kazakistan’da yaklaşık 10 milyon insan tarafından konuşulan Kazakça özellikle Türk firmaların Kazakistan’da yaptığı işlerle önem kazanmıştır. Türk sermayesinin en çok yatırım yaptığı ülke olan Kazakistan, bağımsızlığını ilan ettikten sonra ilk kez Türkiye tarafından tanınmıştı. Rusya’dan ayrıldıktan sonra ekonomik bir çöküş yaşayan ama enerji kaynaklarını kullanarak yapılanan Kazakistan kısa sürede toparlanma sürecine girdi. Sahip olduğu enerji kaynaklarıyla gelecek için önemini koruyan Kazakistan’ın Türkiye ile ilişkileri de gittikçe artacak gibi görünüyor.

İhtiyaç duyduğunuz Kazakça çeviri sorunu Glocal Tercüme uzmanlığıyla çözümleniyor. Bırakın, Kazakça tercüme konusunda uzman tercümanlarımız Türkçe çevirilerinizi yapsın. Kazakçadan Türkçeye çevirilerinizi en kısa zamanda tamamlayıp yükünüzü hafifletelim.

Her alanda yazılı Kazakça-Türkçe çevirilerinizi yapıyoruz. Sözlü olarak ihtiyaç duyduğunuz Kazakça-Türkçe tercümelerinizde, Kazakçayı anadili seviyesinde bilen tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. Kazakçadan Türkçeye tercüme işini bize bırakın, siz amaçlarınıza odaklanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *