İTALYANCADAN TÜRKÇEYE ÇEVİRİ / TERCÜME

İtalyanca, İtalya ve İsviçre’nin güneyinde 60 milyon insan tarafından konuşulur. İtalya Türkiye’nin AB üyeliğini destekleyen ülkelerin başında gelmektedir. Türkiye’nin ikinci ticaret ortağı konumundadır ve iki ülke arasında ticaret hacmi gün geçtikçe büyümektedir. İtalya Türkiye’deki en büyük beşinci yabancı yatırımcı konumundadır. Türkiye de İtalya için Çin, Rusya ve Brezilya’dan daha önemli bir ticaret ve yatırım ortağıdır.

İhtiyaç duyduğunuz İtalyanca çeviri hizmeti Glocal Tercüme uzmanlığıyla çözümleniyor. Bırakın, İtalyanca tercüme konusunda uzman tercümanlarımız Türkçe çevirilerinizi yapsın. İtalyancadan Türkçeye çevirilerinizi en kısa zamanda tamamlayıp yükünüzü hafifletelim.

Ticari, akademik, tıbbi, teknik, hukuki ya da edebi alanda yazılı İtalyanca-Türkçe çevirilerinizi yapıyoruz. Sözlü olarak ihtiyaç duyduğunuz İtalyanca-Türkçe tercümelerinizde, İtalyancayı anadili seviyesinde bilen tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz. İtalyancadan Türkçeye tercüme sorununuzu biz halledelim, siz işlerinize odaklanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *